Kategorilere göz at :

İstediğiniz ürünler Arama

sitemize hoş geldiniz

Biz iyi kalite Tedarikçi in lif terminal kutusu, Fiber optik medya dönüştürücü and Fiber optik alıcı verici Çin'den.

Daha

lif terminal kutusu & Fiber optik medya dönüştürücü

FIST Dome Tipi Optik Ek Kapak 288 Corses16 Test Vanalı Bağlantı Noktaları

FIST Dome Tipi Optik Ek Kapak 288 Corses16 Test Vanalı Bağlantı Noktaları

GPON ONT 2 10 / 100M + 1POTS GEPON Ekipmanı 20Km PON UNI'de Uzaktan Geri Döngü

GPON ONT 2 10 / 100M + 1POTS GEPON Ekipmanı 20Km PON UNI'de Uzaktan Geri Döngü

Fiber Fusion Splicer AT980 fiber optik makine 9 saniye.  Ekleme ve 20 saniye.  ısıtma

Fiber Fusion Splicer AT980 fiber optik makine 9 saniye. Ekleme ve 20 saniye. ısıtma

Çelik Boru Fiber Optik PLC Splitter 1 XN / 2 XN Düşük PDL Ftth Test Sistemi

Çelik Boru Fiber Optik PLC Splitter 1 XN / 2 XN Düşük PDL Ftth Test Sistemi

DWDM CWDM SFP Fiber Optik Alıcı Modülü 120km'ye kadar Bağlantı

DWDM CWDM SFP Fiber Optik Alıcı Modülü 120km'ye kadar Bağlantı

2 * SFP Yuvası 4port Endüstriyel POE Anahtarı Tüm 1.25G SFP Sanayi Telsiz Desteği

2 * SFP Yuvası 4port Endüstriyel POE Anahtarı Tüm 1.25G SFP Sanayi Telsiz Desteği

Kurşunsuz Gigabit SFP Modülü, 10G BASE-SR SFP Alıcı-Verici Modülü TTL Mantıksal Arayüz

Kurşunsuz Gigabit SFP Modülü, 10G BASE-SR SFP Alıcı-Verici Modülü TTL Mantıksal Arayüz

19 İnç Raf / ABS Tip CWDM MUX DEMUX Cihaz LC Konnektör Geniş Geçiş Bandı

19 İnç Raf / ABS Tip CWDM MUX DEMUX Cihaz LC Konnektör Geniş Geçiş Bandı

Gri Açık Sokak Kaidesi Optik Dağıtım Kutusu 144 CORES Zemin Ayaklı

Gri Açık Sokak Kaidesi Optik Dağıtım Kutusu 144 CORES Zemin Ayaklı

Değişken Uzunluk Paketleri FTTH GEPON Ekipmanı PPPoE + Doğru Aboneler Tanımlaması için

Değişken Uzunluk Paketleri FTTH GEPON Ekipmanı PPPoE + Doğru Aboneler Tanımlaması için

Özel Düzlem Işık Dalga Devresi Bölücü, ROHS PLC Bölme Modülü Düşük PDL Kompakt Tasarım

Özel Düzlem Işık Dalga Devresi Bölücü, ROHS PLC Bölme Modülü Düşük PDL Kompakt Tasarım

Yüksek Kanallı Çözümle 32 Kanal Fiber Optik DWDM MUX Demux

Yüksek Kanallı Çözümle 32 Kanal Fiber Optik DWDM MUX Demux

ABS Malzeme 8 Portlu Fiber Terminal Kutusu 200mm × 215mm × 54mm Duvara Monte

ABS Malzeme 8 Portlu Fiber Terminal Kutusu 200mm × 215mm × 54mm Duvara Monte

GPON Ağı İçin Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Kablo Ayırıcı Mini Boyutu

GPON Ağı İçin Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Kablo Ayırıcı Mini Boyutu

Füzyon Bikonik Konik Fiber Optik Bağlayıcı Splitter Kablo Uzunluğu / Çapı Opsiyonel

Füzyon Bikonik Konik Fiber Optik Bağlayıcı Splitter Kablo Uzunluğu / Çapı Opsiyonel

Yüksek Kararlılıkta Endüstriyel Gigabit PoE Anahtarı 1 PoE Bağlantı Noktalı 1x 1000M SFP Yuvası

Yüksek Kararlılıkta Endüstriyel Gigabit PoE Anahtarı 1 PoE Bağlantı Noktalı 1x 1000M SFP Yuvası

LC Hdmi Fiber Üzerinden Optik Verici ve Alıcı Sinyal Geri Beslemesini Otomatik Olarak Ayarlar

LC Hdmi Fiber Üzerinden Optik Verici ve Alıcı Sinyal Geri Beslemesini Otomatik Olarak Ayarlar

8 Kanal SC / APC Konnektörlü CWDM MUX DEMUX Düşük Ekleme Kaybı 1470nm - 1610nm

8 Kanal SC / APC Konnektörlü CWDM MUX DEMUX Düşük Ekleme Kaybı 1470nm - 1610nm

İç UV ışınlarına Dirençli Fiber Optik Kablo Terminasyonu, Ev İçin Fiber Optik Terminal Kutusu

İç UV ışınlarına Dirençli Fiber Optik Kablo Terminasyonu, Ev İçin Fiber Optik Terminal Kutusu

APC Hızlı Bağlantı Sahada Kurulabilir Fiber Optik Konnektör, Yuvarlak Kablo 2.0 / 3.0mm için

APC Hızlı Bağlantı Sahada Kurulabilir Fiber Optik Konnektör, Yuvarlak Kablo 2.0 / 3.0mm için

Stella Lancaster

Mükemmel servis ve hızlı nakliye. Teşekkürler!

Daha

Haber Bülteni

Tüm haberler almak için e-posta adresinizi girin, yeni gelenler, özel teklifler ve diğer indirimli bilgi güncellemeleri